اینستاگرام آیتک جاویدنژاد اجرای آیتک جاویدنژاد در شبکه ماهواره ای DDTV اینستاگرام آیتک جاویدنژاد و جدیدترین عکس

اجرای آیتک جاویدنژاد در شبکه ماهواره ای DDTV به همراه اینستاگرام آیتک جاویدنژاد و جدیدترین عکس های بدون حجاب این بازیگر همچنین زندگینامه کامل.آیتک جاویدنژاد یکی از بازیگران محبوب که در سریال هم‌گناه نقش آفرینی کرده بود به شبکه جم پیوست و حال کشف حجاب نیز کرده است.

پس از درخشش بازیگران ایرانی در سریال ها بیشتر اوقات از شبکه های جم پیشنهاد کار می گیرند که خانم آیتک جاویدنژاد در مجموعه همگناه نقش آفرینی کرده بود و با پخش قسمت پایانی این سریال ویدیویی از خودش منتشر کرد که بدون حجاب است و اعلام کرد به شبکه جم پیوسته است

وی در توضیحات ویدیو نوشته:

بزودی با برنامه های جدید در دی دی تی وی در کنار شما خواهم بود.

شبکه دی دی تی وی به صورت اس دی در ماهواره یاهست و اچ دی در ماهواره یوتلست

اینستاگرام آیتک جاویدنژاد

بازیگر سریال “هم‌گناه” همزمان با پایان یافتن پخش این سریال از شبکه نمایش خانگی ویدئویی منتشر کرد که نشان می‌دهد کشف حجاب کرده و به یک شبکه ماهواره‌ای پیوسته است.

​جاویدنژاد در سریال “هم‌گناه” نقش الناز را بازی می‌کند که دوست شخصیت نیکی است. ​او به شبکه‌ای پیوسته که صدف طاهریان نیز در آن مسابقه ارتیست شو را در آن برنامه اجرا می‌کند. از جمله کارهای هنری وی بازی در فیلم “یک دزدی عاشقانه” به کارگردانی امیرشهاب رضویان در سال ۱۳۹۴ و اخرین نقشش در سریال “هم‌گناه”بوده است.

 

با توجه به تناسب اندام و زیبایی آیتک جاویدنژاد او به فعالیت های مدلینگ و تبلیغاتی هم روی آورده و همچنین یک آتلیه هم دارد. آیتک جاویدنژاد در اواخر مرداد ۱۳۹۹ با پایان یافتن پخش سریال هم گناه از شبکه نمایش خانگی ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می دهد کشف حجاب کرده و به شبکه ماهواره ای دی دی تیوی پیوسته است.

فیلمشناسی

  • سریال هم گناه(۱۳۹۸)
  • فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان(۱۳۹۷)
  • فیلم یک دزدی عاشقانه(۱۳۹۴)