جزئیات کامل از حواشی بازی منچستر یونایتد و تاتنهام و درگیری بازیکنان

تصاویر جدید از درگیری آنتونی مارسیال و اریک لاملا در بازی یونایتد تاتنهام نشان می‌دهد هری مگوایر کاپیتان منچستر یونایتد طرف داور مسابقه را گرفته و نه هم‌تیمی‌اش مارسیال را.

منچستر یونایتد و تاتنهام

در جریان شکست ۶-۱ منچستریونایتد مقابل تاتنهام درگیری آنتونی مارسیال با اریک لاملا از تاتنهام خبرساز شد، درگیری‌ای که به اخراج مارسیال منجر شد و یونایتدی‌ها هنوز به آن معترض هستند. ابتدا لاملا بود که با آرنج به گردن مارسیال ضربه زد و مهاجم فرانسوی هم به صورت لاملا دست زد و داور او را به خاطر این حرکت اخراج کرد.

حواشی بازی

در روز مسابقه یونایتدی‌ها معتقد بودند که لاملا به خاطر ضربه اول خود باید اخراج می شده ولی حالا تصاویر جدیدی از بازی منتشر شده که نشان می‌دهد هری مگوایر کاپیتان یونایتد در آن صحنه نظر داور را قبول داشته و به خاطر همین موضوع با مارکوس راشفورد جر و بحث کرده!

در این صحنه‌ها راشفورد به داور مسابقه تیلور می‌گوید: ” پس آن ضربه آرنج هیچی؟ ” آنتونی تیلور سپس به سمت لاملا رفته و به او تنها یک کارت زرد نشان می‌دهد. راشفورد به او می‌گوید: ” چرا؟ مگر مثل هم است؟ ”

اینجا است که مگوایر مداخله کرده و می‌گوید: ” رفتار خشن نبوده. با دوربین چک کرده اند”.

راشفورد با تعجب به کاپیتان تیمش می‌گوید: ” با آرنج زدش! ” و مگوایر پاسخ می‌دهد: ” با دوربین چک کردند و دیدند اینطور نیست”.

از حالت چهره راشفورد کاملاً مشخص است که باقی ماندن لاملا در زمین و اخراج مارسیال را بی عدالتی محض می بیند و از این بابت عصبانی است. اما مگوایر معتقد است باید به داور و کمکهای ویدیویی اش که صحنه را به دقت بررسی کرده اند اعتماد کرد.

آنتونی مارسیال

در صحنه بعدی مارسیال در حالی دیده می‌شود که در حال خروج از تونل ورزشگاه است. این صحنه عملاً شیرازه یونایتد را می پاشد و در ادامه به شکست تحقیرآمیز ۶-۱ در مقابل تاتنهام منجر می‌شود. پیش از آن مارسیال در اوایل بازی یک پنالتی به سود یونایتد گرفته بود که توسط برونو فرناندس به گل تبدیل شده بود، ولی از لحظه اخراج او ورق برمی گردد. این شروع آتش بازی تاتنهام است تا در نهایت یکی از تلخ ترین شبهای یونایتد رقم بخورد.